Hakkımızda

Rafine Döviz

1997 yılında faaliyete başlayan Rafine Döviz, İstanbul'da döviz alım - satım ticareti yapan firmaların arasında yerini almıştır. Müşteri portföyü ve hareketliliği ile kendini kısa bir sürede sektörde öne çıkaran ve kurumsal bir güven oluşturan Rafine Döviz, her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine hedef belirlemiştir.

Halen sektörün öncülerinden olan firmamız döviz işlemlerinde ilk akla gelen ve tercih edilen olmanın gururu içerisinde müşterilerine kişisel ve kurumsal anlamda hizmet vererek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Deneyimli ve uzman kadroya sahip olan Rafine Döviz aynı zamanda, tüm dünya para birimlerinin parite/arbitraj işlemlerinde de hizmet vermektedir. Müşterilerine İnternet Bankacılığı yolu ile hesaplar arası Online Havale/EFT olanakları sunan müessese, para taşıma riskini ortadan kaldırmıştır.

Vizyonumuz, en çok tercih edilen yatırım araçlarından olan döviz alım - satım işlemlerinde her zaman tercih edilen bir şirket olmak,
Misyonumuz ise müşteri portföyümüze aradıkları ayrıcalığı ve güveni sağlayarak alışveriş yapmaktan mutlu oldukları bir hizmeti sunmaktır.